Hakkımızda

kurumsal31963 yılında babalarının başlatmış olduğu ticaret faaliyetlerine 1976 yılında 2.nesil olarak devam eden Rüştü Çağlayan, Esat Çağlayan ve Hadi Çağlayan olarak, 3 kardeş ortaklığın da şu anda toplamda 230 personel istihdam eden, ziraat ekipmanları satış ve servis hizmetleri sektöründe faaliyetine devam etmektedir.

Her geçen gün yatırımlarını ve istihdam sayısını artırarak, bölgemize katma değer sağlamayı amaç edinen Çağlayanlar Şirketleri, 1975 yılında Ziraat Ekipmanları satışına başlamıştır. Halen 1.500 metrekare kapalı, 20.000 metrekare açık alanda New Holland (Türktraktör) satış ve servis hizmetlerini yerine getirmektedir. Ayrıca Mucur, Kaman, Yerköy satış şubeleri ile ilimiz ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede tutulması varoluş amacı olan şirketimiz, eğitimli personelleri, teknolojik yeniliklere uygun makine ve teçhizatları ile hizmetlerine devam etmektedir.

Bölgemizin lider ziraat ekipman firmaları arasında yer almayı vizyon edinen firmamız, her geçen gün yenilenen ve büyüyen New Holland (Türktraktör) markasının vermiş olduğu dinamizm ile müşterilerine güvenilir, kaliteli Türkiye standartlarına uygun ekipman temin etmek ve satış sonrası gerekli hizmeti sunmayı da misyon edinerek yoluna devam etmektedir.

Ziraat ekipman sektöründe bir ekol haline gelen, eğitim, yenilik ve müşteri odaklı çalışma konularında bir okul olan New Holland (TürkTraktör) markasından edinmiş olduğumuz deneyim, tecrübe ve becerileri faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda uygulamaya çalışan şirketimiz aşırı rekabetin yaşandığı bu ortamda müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı ve daimi olacağının farkında olarak hizmetlerine devam etmektedir.